Letné kurzy pre mládež - Nemčina

Letné kurzy pre mládež zamerané na Nemecký jazyk ponúkame v nasledovných destináciach:

 

 
Nemecko
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: Frankfurt
Škola sa nachádza na 5. poschodi 13-poschodovej budovy v tichej rezidenčnej štvrti Sachsenhausen, ktorá sa nachádza 10 minút pešo od centra mesta.
Všeobecná nemčina, 20 alebo 30 hodín týždenne, od 9.00 hod. do 12.30 hod. Popoludnie – organizované spoločenské aktivity, šport, umenie, organizované výlety. 12 – 15 študentov, max. 15 študentov.
 
V cene je zahrnuté: kurz, online vstupný test, učebný materiál, certifikát na konci kurzu, ubytovanie, strava (plná penzia - teplý obed a studená večera), spoločenský program (3 x do týždňa vrátane vstupných poplatkov) a aktivity (šport, kultúra, večerné aktivity,plážové aktivity, kino, bowling, BBQ), dozor, transfer z letiska.
Cena:
Ceny za pobyt:
1060 EUR/ 2 týždne (ubytovanie v rodine)
1210 EUR/ 2 týždne (ubytovanie v rezidencii)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: DID Deutsch Institut
 
Lokalita: Kolín / Norimberg / Aschlaffenburg / Augsburg / Potsdam / Wiesbaden
Mládežnícky kurz všeobecnej nemčiny - 15, 20 alebo 24 hodín týždenne, od 9.00 hod. do 12.30 hod., 10 – 12 študentov, max. 15 študentov. Vek študentov - 12-17 rokov. Ubytovanie v rodine s plnou penziou. Popoludnie – organizované spoločenské aktivity, umenie, organizované výlety.
 
V cene je zahrnuté: kurz, online vstupný test, učebný materiál, certifikát na konci kurzu, ubytovanie v rodine, strava (plná penzia - teplý obed a studená večera), spoločenský program (3 x do týždňa vrátane vstupných poplatkov) a aktivity (šport, kultúra, večerné aktivity, plážové aktivity, kino, bowling, BBQ), dozor.
Cena:
Ceny za pobyt:
900 EUR/2 týždne
1350 EUR/3 týždne

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: DID Deutsch Institut
 
Lokalita: Berlín / Hintersee / Höchst / Viedeň
Mládežnícky kurz všeobecnej nemčiny - 15, 20 alebo 24 hodín týždenne, od 9.00 hod. do 12.30 hod., 10 – 12 študentov, max. 15 študentov. Vek študentov - 8-17 rokov (vek sa líši v závislosti od mesta). Ubytovanie v rezidencii s plnou penziou. Popoludnie – organizované spoločenské aktivity, umenie, organizované výlety..
 
V cene je zahrnuté: kurz, vstupný test, učebný materiál, certifikát na konci kurzu, ubytovanie v rezidencii, strava (plná penzia), spoločenský program a organizované výlety, miestnu kartu na MHD, počítače, bezdrôtový internet, posteľnú bielizeň a uteráky (pranie za poplatok).
Cena:
Ceny za pobyt:
od 1200 EUR/2 týždne
od 1750 EUR/3 týždne

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole