Letné kurzy pre mládež - Španielčina

Letné kurzy pre mládež zamerané na španielsky jazyk ponúkame v nasledovných destináciach:

 

 
Španielsko
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: Malaga
Škola založená už v roku 1984 je situovaná len cca 100 metrov od pláže. Špecialitou je vzhľadom na vynikajúce podnebie časté vyučovanie lekcií aj na čertvom „morskom“ vzduchu – na nádvoriách alebo terasách jednotlivých budov.
Mládežnicky kurz všeobecnej španielčiny v rozsahu 20 alebo 30 hodín týždenne. Max. 15 študentov v skupine, v priemere 12 študentov. Ubytovanie v rodine.
 
V cene je zahrnuté: V cene je zahrnuté: kurz (20 lekcií týždenne), online vstupný test, zapožičaný učebný materiál, certifikát na konci kurzu, ubytovanie, strava (plná penzia), spoločenský program (3 x do týždňa vrátane vstupných poplatkov) a aktivity (šport, kultúra, večerné aktivity, plážové aktivity, kino, bowling, BBQ), dozor, transfer z a na letisko.
Cena:
925 EUR/ 2 týždne
1350 EUR/ 3 týždne

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: Barcelona
Program pre mládež sa vo hlavnej sezóne uskutočňuje v areáli univerzity (univerzitnom kampuse) poskytujúcom aj veľa športových možností. Kampus je zároveň situovaný v jednej z najbezpezpečnejších a najzelenších štvrtí Barcelony.
Mládežnicky kurz všeobecnej španielčiny v rozsahu 20 alebo 30 hodín týždenne. Max. 15 študentov v skupine, v priemere 12 študentov. Ubytovanie v rodine alebo v rezidencii. Program pre mládež U20 je koncipovaný veľmi atraktívne, tak aby bol zaujimavý pre každého účastníka – okrem výuky jazyka je tu zahrnutých množstvo kultúrnych, športových aktivít, návštev zaujímavých miest a výletov a to všetko s náležitým dozorom školy.
 
V cene je zahrnuté: transfer z a na letisko, kurz, zapožičaný učebný materiál, welcome balík, ubytovanie, strava (plná penzia s baleným obedom), spoločenský program (denné kultúrne a športové aktivity, večerné aktivity, výlety, študentské párty a celodenné organizované výlety), certifikát na konci kurzu, dozor.
Cena:
970 EUR/ 2 týždne (ubytovanie v rodine)
1420 EUR/ 2 týždne (ubytovanie v rezidencii)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
 
Mexiko
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: Playa del Carmen
Škola bola založená v roku 2005, nový komlex otvorený v roku 2008. Nové priestory jazykovej školy sú jedinečnou kombináciou jazykovej školy, atraktívneho ubytovania v rezidencii a to všetko na jednom mieste, nehovoriac o iných „plusoch“ tohto komplexu – otvorený bazén, reštaurácia, bar. Vďaka karibskému podnebiu sú lekcie často realizované v záhrade alebo na terase. Výborný mimoškolský program s atraktívnymi výletmi, v prípade záujmu možná kombinácia lekcií španielčiny s kurzami varenia, jogy, salsy a pod.
 
Cena:
1030 USD / 2 týždne
1495 USD / 3 týždne

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole