Informácie o Malte a našich partnerských školách

Malta je po Veľkej Británii naša druhá najvyhľadávanejšia destinácia pre kurzy angličtiny. Tento malý ostrov ponúka stabilné a teplé počasie počas celého roka, krásne pláže, rušný nočný život, vodné športy a aby sme nezabudli - aj veľmi kvalitné kurzy s bohatým programom a kvalitnou výučbou. Poďte si s nami oddýchnuť a zlepšiť si angličtinu do Stredomoria!

Školy, s ktorými spolupracuje naša agentúra, sa nachádzajú v mestách:

  • Sliema
  • St. Julian's
  • St. Paul's Bay
  • Gozo

 

 
Kurz na mieru
 
Aktuálna ponuka kurzov
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: am Language Studio
 
Lokalita: Sliema
Je to stredne veľká škola, jedna z prvých na Malte, ktorá sa nachádza v obľúbenej Slieme. Škola bola založená v roku 1987 a je jedným zo zakladateľov organizácie FELTOM.
Ponukané kurzy: všeobecná angličitina (aj v malých skupinách), obchodná angličtina, príprava na medzinárodné skúšky, dlhodobé pobyty, angličtina + šport (potápanie, windsurfing, yachting). Škola má 16 klimatizovaných tried a je vybavená audio-vizuálnou študovňou, spoločenskou miestnosťou, jazykovým laboratóriom, recepciou a internetovou miestnosťou. Študentom je taktiež k dispozicii otvorená terasa, kaviareň a strešná záhrada, ako aj bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet (Wi-Fi). Maximálny počet študentov v triede je 12.
 
Cena:
Cena za týždeň kurzu 125 EUR/týždeň
160 EUR/týždeň (júl - august)
ubytovanie v rodine od 120 EUR/týždeň
ubytovanie v apartmáne od 70 EUR/týždeň

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: St. Julians/ Swieqi
Škola sa nachádza v tichej časti zálivu St.Julian´s Bay, cca 10 minút chôdze od centra mesta.
Všeobecná angličtina, 20 alebo 30 lekcií týždenne, 1 lekcia = 45 minút, max. 10 študentov v triede; minimálny vek študentov 18 rokov.Škola je situovaná v krásnych priestoroch, ucelenom komplexe, kde na jednom mieste sú učebne, školská rezidencia a apartmány, reštaurácia, bar, disco, veľký bazén, záhrady, knižnica, študovňa a volejbalové ihrisko.
 
Cena:
od 540 EUR / 2 týždne (kurz a ubytovanie v apartmáne)
od 630 EUR / 2 týždne (kurz a ubytovanie v rodine s polpenziou)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: St. Paul's Bay
Škola je situovaná v mestečku St. Paul’s Bay, ktoré má typický stredomorský charakter a je jedným z najpopulárnejších turistických destinácií na ostrove.Škola je situovaná v blízkosti centra a najväčších a najlepších piesočných pláží ostrova.
Všeobecná angličtina, 20 alebo 30 lekcií týždenne, 1 lekcia = 45 minút, max. 10 študentov v triede; minimálny vek študentov 18 rokov. Škola sa nachádza v budove, ktorá je bývalou vilou a nachádza sa len cca 5 minút pešo od pláže, v tichej rezidenčnej štvrti opoti malému parku. Škola disponuje 9 svetlými klimatizovanými triedami, student lounge s automatmi na nápoje a čítacím kútikom.
 
Cena:
od 620 EUR / 2 týždne (kurz a ubytovanie v rezidencii s raňajkami)
od 520 EUR / 2 týždne (kurz a ubytovanie v rodine s polpenziou)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Clubclass
 
Lokalita: Swieqi
Škola sa nachádza na centrálnom mieste, neďaleko od piesočnatej pláže v St. George’s Bay, tiež blízko Paceville (cca 15 minút pešo) a St Julian's. Oproti škole sa nachádza autobusová zastávka pre autobusy do Sliemy a Valletty.
Všeobecná angličitina (aj v malých skupinách), obchodná angličtina, príprava na medzinárodné skúšky, dlhodobé pobyty, angličtina + šport (potápanie, plachtenie, windsurfing). Táto stredne veľká škola s klimatizovanými triedami sídli v modernej a komfortnej budove. Škola, ubytovanie a ostatné skvelé vybavenie (vonkajší a vnútorný bazén, jacuzzi, sauna, fitness centrum, aerobic štúdio, počítačová miestnosť, internet café, pizzeria, pub, reštaurácia, malá práčovňa a pod) sa nachádzajú v jednom komplexe.
 
Cena:
Cena za týždeň kurzu 140 EUR/týždeň
180 EUR/týždeň (jún - august)
Skvelé ceny pri kurzoch od 8 týždňov = 720 EUR
12 týždňov = 1080 EUR
24 týždňov = 2160 EUR

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Linguatime
 
Lokalita: Sliema
Škola sa nachádza v meste Sliema, v centre mesta, na jednom z najpopulárnejších miest len niekoľko metrov od pláže s nádherným výhľadom na záliv St Julian's. Sídli v typickej maltskej budove z 50-tych rokov, ktorá je zvnútra rekonštruovaná.
Kurzy všeobecnej angličtiny, obchodnej angličtiny a prípravné kurzy na medzinárodné skúšky. Škola sa nachádza v meste Sliema, v centre mesta, na jednom z najpopulárnejších miest len niekoľko metrov od pláže s nádherným výhľadom na záliv St Julian's. Sídli v typickej maltskej budove z 50-tych rokov, ktorá je zvnútra rekonštruovaná. Má 20 tried a maximálnu kapacitu 230 študentov, čo ju zaraďuje medzi malé až stredne veľké jazykové školy. Škola je vybavená klimatizáciou, bezplatným bezdrôtovým internetom v budove, knižnicou, oddychovou spoločenskou miestnosťou s TV a záhradou.
 
Cena:
Cena za týždeň kurzu od 95 EUR/týždeň; Skvelé ceny pri viactýždňových kurzoch - napr. 5 týždňov = 575 EUR
8 týždňov = 920 EUR
12 týždňov = 1380 EUR
24 týždňov = 2280 EUR

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole