Informácie o Kanade a našich partnerských školách

Kanada – krajina Spojenými národmi vyhodnotená na prvom mieste na svete ako štát, v ktorom sa najlepšie žije. Táto druhá najrozľahlejšia krajina sveta je zároveň najseverne ležiacim štátom na svete. Jej národné motto: “Od mora k moru” je opodstatnené: na východe ju obmýva Atlantický oceán, na západe Tichý a na severe Severný ľadový oceán, len na juhu hraničí s USA. Spoznajte aj vy krásu kanadskej prírody a pokoj kanadských miest. 

Školy, s ktorými spolupracuje naša agentúra sa nachádzajú v mestách:

  • Vancouver
  • Calgary
  • Montreal
  • Ottawa
  • Victoria
  • Toronto

  

 
Aktuálna ponuka kurzov
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: Vancouver English Center (VEC)
 
Lokalita: Vancouver
Toto tretie najväčšie mesto Kanady s príjemnou oceánskou klímou, je jedno z najkrajších a najčistejších svetových miest. Vancouver je turistický raj vďaka svojmu nádhernému okoliu, neuveriteľným prírodným scenériám a príjemnej klíme.
VEC ponúka 3 typy kurzov: 1. Regular English Program (Všeobecná angličtina) 2. Špecializované kurzy - Business English (varianty: Job Skills, Marketing, Power Speaking, Legal English, Business Basic, ...), príprava na skúšky IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge skúšky, písanie, výslovnosť, čítanie a slovná zásoba, rozmýšľanie v angličtine, francúština, popkultúra, Survival English, Understanding Canadian a i. 3. Špeciálne programy a balíky: Ski/Snowboard + English Program, Vacation Study Program, Summer Youth Program, programy pre učiteľov
 
Cena:
vyžiadajte si kalkuláciu v Grotte Lingua!
Letenky: od cca 800 EUR

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: ILAC
 
Lokalita: Vancouver
Škola International Language Academy of Canada – ILAC je držiteľom viacerých prestížnych ocenení. – Je zaraďovaná k najlepším jazykovým školám v Severnej Amerike, ale na svete.Škola sa nachádza v centre mesta, v blízkosti prestupnej stanice autobusov.
Všeobecná angličtina, 30 lekcií/týždeň (intenzívny kurz) alebo 38 lekcií/týždeň (Intenzívny Power kurz) s možnosťou voliteľných lekcií z rôznych oblastí, оbchodná angličtina - prípravný kurz na BEC (30 alebo 38 lekcií/týždeň), prípravné kurzy na skúšky. Škola disponuje 73 triedami, 100 počítačmi, viacerými študentskými klubovňami, vnútorným dvorom so záhradou a sedením a bezplatným Wi-Fi.Škola je zariadená v modernom„boutique“ štýle.
 
Cena:
Oficiálna cena za týždeň kurzu: 320 CAD (30 lekcií/týždeň)
380 CAD (38 lekcií/týždeň)
Naša cena za týždeň kurzu: 240 CAD (30 lekcií/týždeň)
280 CAD (38 lekcií/týždeň).

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: ILAC
 
Lokalita: Toronto
Škola International Language Academy of Canada – ILAC je držiteľom viacerých prestížnych ocenení – je zaraďovaná k najlepším jazykovým školám nielen v Severnej Amerike, ale na svete. Škola sa nachádza v centre mesta, v blízkosti prestupnej stanice metra.
Všeobecná angličtina, 30 lekcií/týždeň (intenzívny kurz) alebo 38 lekcií/týždeň (Intenzívny Power kurz) s možnosťou voliteľných lekcií z rôznych oblastí, оbchodná angličtina - prípravný kurz na BEC (30 alebo 38 lekcií/týždeň), prípravné kurzy na skúšky. Všeobecná angličtina -Intenzívny kurz (30 lekcií/týždeň) alebo Intenzívny Power kurz (38 lekcií/týždeň) obchodná angličtina - prípravný kurz na BEC (30 alebo 38 lekcií/týždeň). Škola disponuje 90 triedami, 100 počítačmi, študentskou kaviarňou a klubovňou, v priestoroch školy je Wi-Fi. Škola je zariadená v modernom„boutique“ štýle.
 
Cena:
Oficiálna cena za týždeň kurzu: 320 CAD (30 lekcií/týždeň)
380 CAD (38 lekcií/týždeň)
Naša cena za týždeň kurzu: 240 CAD (30 lekcií/týždeň)
280 CAD (38 lekcií/týždeň)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole
 
Škola: Global Village English Centres
 
Lokalita: Calgary
Škola je časťou siete Global Village English Centres. Je členom organizácií WYSE, ALTO, Languages Canada a je oficiálnym testovacím centrom pre skušky IELTS a Cambridge ESOL. Škola v Calgary je situovaná v centre mesta.
Kurzy všeobecnej angličtiny,obchodnej angličtiny, prípravné kurzy na skúšky IELTS, GEP, BEP, TOEFL. Škola disponuje 24 učebňami, dvomi multimediálnymi učebňami, učebňou s interaktivnou tabuľou a dvomi učebňami s prístupom na internet. Pre študentov je k dispozícii Wi-Fi s bezplatným prístupom na Internet.
 
Cena:
Cena za kurz (20 lekcií/týždeň):
3 týždne = 696 CAD
4 týždne = 883 CAD
8 týždňov = 1670 CAD

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole