Informácie o Číne a našich partnerských školách
Čína, dlhý tvar Čínska ľudová republika, je rozlohou najväčší štát východnej Ázie a tretí najväčší na svete. V krajine žije vyše 1,3 miliardy obyvateľov (stav k roku 2007), čo z nej robí najľudnatejší štát sveta.

Čína je so svojimi skoro 10 miliónmi km² približne taká veľká ako USA alebo celá Európa až po Ural. Z toho vyplýva, že sa jej povrch, klimatické podmienky a s tým aj predpoklady pre ľudský život v regiónoch veľmi odlišujú. Územie Číny je vymedzené prírodnými hranicami: na východe a juhovýchode sú to moria (Žlté more, Východočínske more a Juhočínske more), na juhu, juhozápade a západe a severozápade delia Čínu od jej susedov vysoké horské masívy a na severe stepi a púšte.

Školy, s ktorými spolupracuje naša agentúra, sa nachádzajú v mestách:

  • Peking

 

 
Aktuálna ponuka kurzov
Mesto a škola O kurzoch Cena Kalkulácia
Škola: Sprachcaffe Languages PLUS
 
Lokalita: Peking
škola je výborne situovaná v Imperial Gardens v kultúrnom paláci Bejingu Wen Hua Gong, v blízkosti známej obchodnej ulice Wangfujing
Kurz všeobecnej činštiny pre dospelých v rozsahu 20 alebo 30 hodín týždenne. Max. 8 študentov v skupine, začiatok každý pondelok. Ubytovanie v rezidencii a v samostatných apartmánoch. Škola ponúka aj kurz Tai Chi ako aj kurz čínskej maľby.
 
Cena:
od 900 USD / 2 týždne (kurz
ubytovanie v rezidencii s polpenziou)

 

Žiadosť o kalkuláciu a bližšie informácie o škole